FAQ na temat ShoutBOXów

Poniżej znajduje się porcja pytań i odpowiedzi które ułatwią Ci korzystanie z naszych darmowych mini-chatów. Zapraszamy do lektury.


Ile chatów mogę założyć ?

   Każdy użytkownik może założyć 20 ShoutBOXów.


Czy mogę zarządzać wypowiedziami na chacie ?

   Oczywiście. Każdym ShoutBOXem można w pełni zarządzać - do tego oczywiście dochodzi panel moderacji wpisami - każdy wpis można edytować/usunąć.


Czy ShoutBOXy będą emitować reklame PopUP ?

   Nie przewidujemy takiej opcji, ponieważ naszym głównym celem jest inwestowanie w coś na czym nie będziemy śmiecić reklamami - to samo tyczy się ShoutBOXów. My robimy to bo lubimy i mamy z tego satysfakcje - nie robimy tego dla zysków z reklam.Gdzie mam szukać pomocy ?

   Jeśli nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie w powyższym FAQ, zadaj swoje pytanie na naszym FORUM, postaramy się odpowiedzieć na wszystkie wasze pytania, czy też wątpliwości.+

WebPC.pl - Nowy Partner Serwisu

Serwis WebPC.pl objął patronat nad naszym serwisem. Tym samym zdobywamy nowe grono odbiorców - fuu.pl jest reklamowane w głównym menu na stronie WebPC.pl

+

Darmowe komponenty

Dokładamy wszelkich starań, aby nasze komponenty funkcjonowały bez zarzutów. W przypadku problemów staramy się je jak najszybciej usunąć. Sprawdź nas!