Darmowa reklama tekstowa

Twoje liczniki stoją w miejscu ? Nie wiesz jak rozreklamować swoją stronę ? A może chcesz aby na Twoją stronę trafiało jeszcze więcej użytkowników niż dotychczas ? Jeśli tak, to nasza oferta jest skierowana właśnie do Ciebie !


O co chodzi w tej reklamie tekstowej ?

   Zasada działania tego systemu jest bardzo prosta. Opiera się na zasadzie działania wymian bannerami, lecz tutaj ludzie wymieniają się ze sobą reklamą tekstową (BOXami reklamowymi). Każdy z użytkowników fuu.pl posiadający swoją stronę internetową może dołączyć do naszego systemu wymiany !


Jak "to" działa ?

   Każdy kto zarejestruje swoją stronę w systemie, i umieści nasz kod BOXa, otrzymuje na początek 20 punktów, za każde unikalne wyświetlenie BOX'a 1 punkt, a za każde unikalne kliknięcie w BOX'a 2 punkty. Następnie punkty te wykorzystywane są na wyświetlanie jego reklamy tekstowej (BOXa) na innych stronach zarejestrowanych w systemie. Jeden punkt w naszym systemie, to jedno wyświetlenie Twojego BOXa. Proste, prawda ?


Jak dołączyć do tej wymiany ?

 »» Zarejestruj się w fuu.pl
 »» Zaloguj się na swoje konto w fuu.pl
 »» Wybierz z menu w (prawym górnym rogu) opcje "Reklama Tekstowa"
 »» Dodaj swoją stronę, korzystając z zamieszczonego tam formularza.
 »» Gdy strona pojawi się na Twojej liście BOXów, wybierz opcje "[kod]" dostępną pod adresem Twojej strony na liście BOXów.
 »» Skopuj ten kod i wstaw go na Swojej stronie www w nie zmienionej postaci.


   Od tego momentu na Twoje konto będą przybywać punkty, które automatycznie będą wykorzystywane na reklamę Twojej strony u innych uczestników systemu.


Czy można usunąć swoją stronę z systemu ?

   Oczywiście że tak. Jeśli postanowisz zrezygnować z wymiany, możesz w dowolnym momencie usunąć swoją stronę z systemu, korzystając z panelu administracji BOXami, dostępnego po zalogowaniu na swoje konto w fuu.pl.


Jak wygląda BOX naszego systemu ?


Gdzie mam szukać pomocy ?

   Jeśli masz jakieś pytania, czy też potrzebujesz pomocy związanej z naszym systemem wymiany reklamy tekstowej, zapraszamy do korzystania z naszego FORUM.


Dołącz do systemu już teraz !Regulamin BOXów >>

+

WebPC.pl - Nowy Partner Serwisu

Serwis WebPC.pl objął patronat nad naszym serwisem. Tym samym zdobywamy nowe grono odbiorców - fuu.pl jest reklamowane w głównym menu na stronie WebPC.pl

+

Darmowe komponenty

Dokładamy wszelkich starań, aby nasze komponenty funkcjonowały bez zarzutów. W przypadku problemów staramy się je jak najszybciej usunąć. Sprawdź nas!