Darmowy licznik OnLINE !


» Webmasterze !
Chciał byś wiedzieć ile aktualnie osób ogląda Twoją stronę www ? Poszukujesz dobrego niezawodnego licznika OnLINE BEZ ŻADNYCH REKLAM ? Dobrze trafiłeś. Serwis fuu.pl oferuje najlepsze w polsce darmowe liczniki osób online na Twojej stronie www. Do tego możesz ukryć rysunek tła licznika dzięki czemu nie będzie widać że jest to darmowy licznik z fuu.pl, a co najważniejsze, nasze licznki nie zaśmiecają Twojej strony reklamami ! Sprawdź sam !» Podstawowy kod licznika :

<SCRIPT LANGUAGE="JavaScript" SRC="http://www.fuu.pl/licznik/online.php?id=twój_id"><noscript><a href="http://www.fuu.pl">Darmowe Aliasy, Darmowe Liczniki, Tester PageRANK</a></noscript></SCRIPT>


» Instalacja naszego licznika:
  • Skopiuj kod widoczny w ramce powyżej na swoją stronę www w miejscu gdzie ma się wyświetlić licznik odwiedzin.
  • Zmień w tym kodzie "twój_id" na swój ID najlepiej w postaci adresu strony, (poniżej znajduje się formularz dzięki któremu sprawdzisz czy dany ID jest wolny).
  • Ewentualnie dodaj jakieś dodatkowe parametry aby modyfikować swój licznik
  • I to wszystko !
» Uwaga:
  • Jeśli licznik od początku ma większą liczbę niż 1 to oznacza że ktoś inny korzysta z tego ID! Sprawdź czy twój identyfikator jest wolny:
Wpisz identyfikator:
» Wygląd licznika bez dodatków:» Dodatkowe opcje:
  • &tlo=0 - po dodaniu tego parametru, zostanie wyłączone tło licznika.
  • &kc=kolor - po dodaniu tego parametru (podając zamiast "kolor" nazwe koloru w j. ang. lub jego postać hex np. 000000 - bez #) możemy ustawić dowolny kolor czcionki naszego licznika.


+

WebPC.pl - Nowy Partner Serwisu

Serwis WebPC.pl objął patronat nad naszym serwisem. Tym samym zdobywamy nowe grono odbiorców - fuu.pl jest reklamowane w głównym menu na stronie WebPC.pl

+

Darmowe komponenty

Dokładamy wszelkich starań, aby nasze komponenty funkcjonowały bez zarzutów. W przypadku problemów staramy się je jak najszybciej usunąć. Sprawdź nas!