Darmowe ShoutBOXy !

Chcesz uruchomić na stronie mini chat, na którym odwiedzający mogli by bez przeszkód i z przyjemnością się porozumiewać ? Serwis fuu.pl oferuje zupełnie darmowe i proste w obsłudze mini chat'y - tzw. ShoutBOXy. Sprawdź to !


Co to są ShoutBOXy ?

ShoutBOX jest to taka pomniejszona wersja chatu, w postaci bloku który możesz umieścić w dowolnym miejscu na stronie nie zakłucając rytmu jej działania (chaty te działają zupełnie samodzielnie). Dzięki temu uatrakcyjnisz swoją stronę o nową ciekawą funkcję, a zarazem odwiedzający Twoją stronę zyskają prostą formę komunikacji pomiędzy sobą.

Jak założyć swoją własny ShoutBOX ?

 »» Zarejestruj się w fuu.pl
 »» Zaloguj się na swoje konto w fuu.pl
 »» Wybierz z menu opcje "ShoutBOX"
 »» Dodaj swój ShoutBOX, korzystając z zamieszczonego tam formularza.
 »» Gdy nowy ShoutBOX pojawi się na liście, wybierz opcje "[kod]" dostępną po prawej stronie listy.
 »» Skopuj ten kod i wstaw go na Swojej stronie www w nie zmienionej postaci (w miejscu w którym chcesz wyświetlić Swój ShoutBOX).

Od tego momentu na Twojej stronie pojawi się gotowy MiniCHAT !


Aktualnie dajemy możliwość wyboru najodpowiedniejszej oprawy graficznej ShoutBOXA z naszej bazy gotowych styli. Baza ta będzie regularnie rozwijana aby każdy użytkownik znalazł coś dla siebie.


Jak wygląda ShoutBOX ?

Poniżej znajduje się przykładowy wygląd ShoutBOXA założonego w naszym serwisie. Należy jednak pamiętać iż przy rejestracji swojego chatu, będziemy mogli wybrać szablon który nam odpowiada, oraz podać wymiary takie, jakie będą pasowały do naszej strony - zatem ShoutBOXa można praktycznie dowolnie modyfikować !
Co wyróżnia nasze ShoutBOXy ?

» Szeroki wybór szablonów, oraz łątwe dostosowanie do swojej strony.
» Szybkość i niezawodność
» Prostota obsługi
» Pełna administracja i kontrola nad ShoutBOXami
» Emikonki
» Brak reklam typu POP-UP


Gdzie mam szukać pomocy ?

Jeśli masz jakiś problem, pytanie, lub też potrzebujesz pomocy przy rejestracji/obsłudze ShoutBOXów, to zapraszamy do FAQ dotyczącego ShoutBOXów, na nasze forum, oraz do działu KONTAKT


Skorzystaj już teraz !FAQ >>
Regulamin >>
+

WebPC.pl - Nowy Partner Serwisu

Serwis WebPC.pl objął patronat nad naszym serwisem. Tym samym zdobywamy nowe grono odbiorców - fuu.pl jest reklamowane w głównym menu na stronie WebPC.pl

+

Darmowe komponenty

Dokładamy wszelkich starań, aby nasze komponenty funkcjonowały bez zarzutów. W przypadku problemów staramy się je jak najszybciej usunąć. Sprawdź nas!